esidroshs small13. oktobrī 7.a klases skolēni Linda, Dārta, Keita, Valdis un Endijs piedalījās konkursa 7.-8. klašu skolēniem “Esi drošs  - neesi pārdrošs!” pusfinālā Iekšlietu ministrijā.  Konkursa jautājumus un uzdevumus bija sagatavojuši   “Latvijas gāze”, “Sadales tīkli”, “Latvijas Valsts policija” , “Valsts ugunsdzēsēju un glābšanas dienests” un  “Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests”, “Līvu akvaparks”. Visi uzdevumi bija saistīti ar drošību ikdienā dažādās dzīves situācijās. Pasākuma laikā skolēni varēja parādīt  savas zināšanas un arī apgūt ko jaunu, jo bija interesanta prezentācija par elektromontieru darbu un drošību, darbojoties ar elektrību.

Pasākuma atklāšanā ar savām dziesmām uzstājās dziedātājs – policists Nikolajs Puzikovs, par jautrību un stresa mazināšanu rūpējās policisti  - kaķis un bebrs, zilonis Baltiņš un Gāzēns. Skolēniem bija iespēja uzņemt momentfotogrāfijas kopā ar Gāzēnu.  

Interesanti un saistoši bija skolu priekšnesumi, kuros bija jāatspoguļo savs  viedoklis par drošību.  Mūsu skolas priekšnesuma ideja bija redzama arī LNT ziņās, jo pasākumā dažādi masu mediji intervēja skolēnus par drošības jautājumiem ikdienā.

Esmu apmierināta un gandarīta par skolēnu zināšanām, jo šis konkurss bija izaicinājums.  Konkurss norisinās jau devīto gadu, bet mūsu skola piedalījās pirmo. Mūsu septītās klases skolēni vienlīdzīgi startēja ar astoto klašu komandām, kuras iepriekšējos gados jau bija startējušas. Mūsu komandai pietrūka puspunkta, lai tiktu finālā, bet mēs visi noteikti tagad zināsim vielas, kuras pievieno dabasgāzei  - odorantus. Kopvērtējumā no 133 komandām iegūta 11. vieta.  

Balvā visas komandas saņēma Latvijas Gāzes puzli no 1000 gabaliņiem, “Lulū” lielu piecu un katrs komandas dalībnieks praktiskas dāvaniņas.

Skatīt foto

Arta Katane