Aicinām 1.-12. klašu Gulbenes novada valsts ģimnāzijas skolēnu vecākus uz ikgadējo kopsapulci 28. augustā plkst. 18:00 Gulbenes sporta centrā.

Pēc kopsapulces tikšanās atsevišķi pa klašu grupām.

kopsapulce

Šis gads nesis dažas lielas pārmaiņas, interesantus pavērsienus, iespējas un arī tās mazās ikdienas lietas, par kurām ir jārunā, jāzina, jāinformē, vienkārši - "jābūt iekšā". Tāpēc aicinām visus ģimnāzistu vecākus 23. aprīlī plkst. 17:30 GNVĢ Lielajā zālē, jo informētiem vecākiem - laimīgs ģimnāzists! Lūdzam pieteikt dalību līdz 17. aprīlim, informējot klases audzinātāju.
vecakiem

uzdevumi round 400x400pxTuvojoties eksāmenu laikam, skolēni arvien biežāk sāk uztraukties - kā labāk sagatavoties, ar ko sākt, kā visefektīvāk pārbaudīt un uzlabot savas zināšanas? Lai atvieglotu satraucošo posmu līdz pārbaudījumu dienai, Uzdevumi.lv piedāvā ieteikumus, kā skolēniem izmantot portālu un tā sniegtās iespējas pirms eksāmeniem.

21.11.2018.

7. un 10. klašu vecāku pēcpusdiena no 17:00 - 19:00. Iespēja satikt skolotājus un klašu audzinātājus.

Uz tikšanos!

Ceturtdien, 30. augustā plkst. 18.00 skolas aktu zālē pedagogu saime aicina uz  gadskārtējo vecāku kopsapulci. Pēc tam kopā ar klašu audzinātājiem darbošanās klašu telpās.

Darba kārtībā:

•    aktualitātes 2018./2019. mācību gada norisē skolā un klasēs,
•    diskusijas, līdzdarbošanās būtisku jautājumu risināšanā.

Ja ir problēmas ar ierašanos, lūdzu sazinieties ar klases audzinātāju, lai vienotos par Jums izdevīgāko laiku satikties individuāli!
Viņi Jūs gaidīs!

Uz tikšanos!