Gnvģ kausa izcīņa galda tenisā 2017.


GNVĢ Lielā kausa galda tenisā ieguvējs - Kristers Brīvība

2. vieta Mikus Černoglazovs

3. vieta Emīls Vaļickis

4. Vieta Linards Černoglazovs

GNVĢ Mazā kausa galda tenisā ieguvējs - Marks Danieks

2. vieta Normunds Maļiks

3. vieta Bruno Krēsliņš

4. vieta Edžus Apinis

 

 

A apakšgrupa

    1. 2. 3. 4. 5. Punkti Mazie punkti Vieta
1.  Brīvība Kristers   1:0
11:4
1:0
11:4
1:0
11:8
 X 3 33:16 1.
2.  Krēsliņš Bruno 0:1
4:11
  0:1
10:12
1:0
11:9
 X 1 25:32 3.
3.  Danieks Marks 0:1
4:11
1:0
12:10
  0:1
8:11
 X 1 24:32 4.
4.  Vaļickis Emīls 0:1
8:11
0:1
9:11
1:0
11:8
   X 1 28:30 2.
5.  Garaissils Artūrs  X  X  X  X        

B apakšgrupa

    1. 2. 3. 4. Punkti Mazie punkti Vieta
1. Černoglazovs Mikus   1:0
11:4
1:0
11:6
1:0
11:8
3 33:18  1.
2. Apinis Edžus 0:1
4:11
  1:0
11:7
0:1
8:11
1 23:29  3.
3. Maļiks Normunds 0:1
6:11
0:1
7:11
  0:1
6:11
0 19:33 4.
4. Černoglazovs Linards 0:1
8:11
1:0
11:8
1:0
11:6
  2 30:25  2.

 

Iepriekšējās kārtas rezultāti

1. apakšgrupa

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Punkti Mazie punkti Vieta
1. Sudrabs Kārlis   0:1
10:11
0:1
7:11
1:0
11:4
1:0
11:7
X 1:0
11:5
1:0
11:9
1:0
11:6
5 72:53  III
2. Černoglazovs Mikus 1:0
11:10
  1:0
11:7
1:0
11:10
1:0
11:8
 1:0
11:3
1:0
11:6
1:0
11:9
X  7 77:53 I
3. Vaļickis Emīls 1:0
11:7
0:1
7:11
  1:0
11:7
0:1
8:11
X 1:0
11:2
X 0:1
10:11
3 58:49 5.
4. Kursītis Markuss 0:1
4:11
0:1
10:11
0:1
7:11
  0:1
3:11
0:1
0:11
0:1
0:11
0:1
0:11
0:1
0:11
0 24:88 9.
5. Vagulis Haralds 0:1
7:11
0:1
8:11
1:0
11:8
1:0
11:3
  1:0
11:7
1:0
11:4
X 0:1
8:11
4 67:55 4.
6. Raivita Timofejeva X 0:1
3:11
X 1:0
11:0
0:1
7:11
  0:1
6:11
0:1
4:11
0:1
7:11
1 38:55 8.
7. Černoglazovs Linards 0:1
5:11
0:1
6:11
0:1
2:11 
1:0
11:0
0:1
4:11
1:0
11:6
  1:0
11:9
0:1
9:11
3 59:70 6.
8. Danieks Marks 0:1
9:11
0:1
9:11
X 1:0
11:0
X 1:0
11:4
0:1
9:11
  0:1
10:11
2 59:48 7.
9. Neilands Ermīns

0:1
6:11

X 1:0
11:10
1:0
11:0
1:0
11:8
1:0
11:7
1:0
11:9
1:0
11:10
  6 72:55 II

2. apakšgrupa

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Punkti Mazie punkti Vieta
1. Apinis Edžus   0:1
2:11
1:0
11:0
 1:0
11:8
1:0
11:6
1:0
11:7
1:0
11:10
1:0
11:8
1:0
11:6
7 79:56 II
2. Brīvība Kristers 1:0
11:2
  1:0
11:4
1:0
11:1
 1:0
11:2

1:0
11:5

1:0
11:9
1:0
11:0
1:0
11:4
9 88:27 I
3. Upītis Rinalds 0:1
0:11
0:1
4:11
  0:1
10:11
0:1
0:11
0:1
0:11
0:1
0:11
0:1
0:11
0:1
0:11
0 14:88 9.
4. Renārs Kokorēvičs 0:1
8:11
0:1
1:11
1:0
11:10
  0:1
5:11
0:1
3:11
X 0:1
9:11
0:1
6:11
1 43:76 8.
5. Valts Zaķis 0:1
6:11
0:1
2:11
1:0
11:0
1:0
11:5
  1:0
11:8
0:1
5:11
1:0
11:10
1:0
11:8
5 68:64 III
6. Artūrs Garaissils 0:1
7:11
0:1
5:11
1:0
11:0
1:0
11:3
0:1
8:11
  1:0
11:6
X 1:0
11:4
4 64:46 4.
7. Alekss Pusts 0:1
10:11

0:1
9:11

1:0
11:0
X 1:0
11:5
0:1
6:11
  1:0
11:6
0:1
9:11
 3 67:55 5.
8. Puķītis Jānis 0:1
8:11
0:1
0:11
1:0
11:0
1:0
11:9
0:1
10:11
X 0:1
6:11
   1:0
11:7
3 57:60 6.
9. Maļiks Normunds  0:1
6:11
0:1
4:11
1:0
11:0
1:0
11:6
0:1
8:11
0:1
4:11
1:0
11:9
0:1
7:11
  3 62:70 7.

3. apakšgrupa

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Punkti Mazie punkti Vieta
1. Seimanovs Kristaps   0:1
0:11
0:1
0:11
0:1
0:11
1:0
11:10
0:1
0:11
0:1
0:11

1:0
11:8

0:1
10:11
2 32:84 8.
2. Krēsliņš Bruno 1:0
11:0
  0:1
10:11
 1:0
11:10
0:1
10:11
0:1
5:11
1:0
11:8
1:0
11:9
1:0
11:8
5 80:68 III
3. Kopāns Dailis 1:0
11:0
1:0
11:10
  1:0
11:4
1:0
11:3
0:1
8:11
1:0
11:6
1:0
11:4
1:0
11:3
7 85:41 II
4. Ariko Armands 1:0
11:0
 0:1
10:11
0:1
4:11
  0:1
6:11
0:1
10:11
0:1
8:11
1:0
11:8
1:0
11:5
3 71:68 5.
5. Freivalds Rainers 0:1
10:11
1:0
11:10
0:1
3:11
1:0
11:6
  0:1
7:11
X 0:1
7:11
1:0
11:7
3 60:67 6.
6. Andris Gargurnis 1:0
11:0
1:0
11:5
1:0
11:8
1:0
11:10
1:0
11:7
   1:0
11:3
1:0
11:6
 1:0
11:3
8 88:42 I
7. Arta Marija Aumeistere 1:0
11:0
0:1
8:11
0:1
6:11
1:0
11:8
X 0:1
3:11
  1:0
11:6
1:0
11:9
4 61:56 4.
8. Zaharāns Normunds 0:1
8:11
0:1
9:11
0:1
4:11
0:1
8:11
1:0
11:7

0:1
6:11

0:1
6:11
  1:0
11:6
2 63:79 7.
9. Liniņš Ritvars 1:0
11:10
0:1
8:11
0:1
3:11
0:1
5:11
0:1
7:11
0:1
3:11
0:1
9:11
0:1
6:11
  1 52:87 9.