2014./2015.

mācību gadā skolas avīzē darbojas Sonora Burķīte (redaktore), Arita Piļka, Jāna Markova, Nadīna Medne, Ervīns Stradiņš. Mācību gada laikā plānots izdot četrus avīzes numurus – rudens, ziemas, pavasara un vasaras ieskaņas numuru. Avīzes izdošanu atbalsta skolas Vecāku padome.

2012./2013.

mācību gadā skolas avīzē darbojas Ance Lauva - Salnāja (redaktore), Andra Lauva - Salnāja, Santa Augule, Krista Valtere, Arita Piļka, Lauma Lāce, Alise Dzērve. Galvenais skolas avīzes mērķis ir atspoguļot skolas ikdienu, pasākumus, norises un sniegt iespēju iepazīt vienam otru!

2011./2012.

mācību gadā skolas avīzē ,"Skats'" darbojas kopumā piecas mūsu skolas skolnieces: Ance Lauva-Salnāja, Santa Augule, Andra Lauva-Salnāja, Nadīna Medne un Arita Piļka. ,"Skatā'" šogad ir ieviesti šādi tādi jaunumi, piemēram, ierasti garās intervijas ar 12. klašu skolēniem ir pārtapušas skolēnu vizītkartēs, kā arī ir ģimnāzista gan jaunā, gan vecā un skolotāja dienasgrāmata. Un šogad "Skatam'" ir izveidots arī twittera konts, kurā varēsiet sekot dažādām skolas avīzes aktualitātēm, tur būs pieejami arī "Skata'" numuri digitālā versijā. Lūk, šeit: www.twitter.com/Skats_GNVG

Gandrīz 100 viedokļi par „Skatu”

Noteikti esat pamanījuši, ka mūsu skolas avīzītei ir svētku diena, jau 100. izdevums. Sākumā tika plānots veidot rakstu - 100 viedokļi par ,,Skatu’’. Bet ne vienmēr viss notiek tā, kā gribētos. Pēc nelieliem aprēķiniem nonācām pie secinājuma, ka tad mums vajadzētu veidot pavisam jaunu avīzīti, kas sastāvētu tikai no skolēnu viedokļiem. Tāpēc piedāvājam jums iespēju ielūkoties 10.b, 10. c un 12.c klases skolēnu viedokļos par mums visiem mīļo avīzīti. ,,Skatam’’ šī noteikti ir izdevusies un pozitīva svētku diena, jo skolēnu viedokļi ir patiešām iepriecinoši. Prieks censties!

Nepieciešams un labs skolas izdevums. Palīdz sekot līdzi aktivitātēm skolā un iepazīstina ar absolventiem un viņu sasniegumiem. Labi, ka skolai ir sava avīze, kas raksta par jaunumiem.
Man patīk intervijas. Gandrīz vienīgā lappuse, ko gribas lasīt. Varētu būt saturīgāks, bet skolas avīzei der. Varētu būt vairāk lasāmvielas. Ceru, ka kādreiz horoskopi nebūs izdomāti. Tas kaitina. Varētu iznākt arī biežāk. Lai veicas!
Man vislabāk patīk pēdējā lapa, kur ir horoskopi un baumas.
Es domāju, ka ,,Skats’’ ir interesanta un forša avīze, kuru ir patīkami saņemt. Arī tas, ka ziņas ir par mūsējiem manu ieinteresētību palielina. Patīk intervijas, kas palīdz uzzināt par skolas biedriem vairāk. Veiksmi!
,,Skats’’ ir ļoti interesants laikraksts. It īpaši man patīk lasīt baumiņas un rakstus par 12. klašu skolēniem.
,,Skats’’ ir ļoti interesants, jo ir jauki palasīt par skolas aktivitātēm, pasākumiem, kā arī pasmieties par baumiņām un horoskopiem.
,,Skats’’- diezgan stilīga avīzīte. Man personīgi patīk baumas un anekdotes. Var daudz uzzināt par skolas dzīvi. Novēlu, lai jums pienāk arī 200. nr.!
Parasti apskatos visu avīzi, bet lasu tikai to, kas piesaista. Parasti tas ir par 12. klašu skolēniem, baumiņas, foršie horoskopi.
Tā turpināt! Turpiniet rakstīt par skolēniem, kuri jau ir beiguši 12. klasi! Turpiniet domāt baumiņas un arī nopietnākas lietas rakstīt.
Patīk intervijas ar skolas biedriem un tas, ka vienkopus redzam skolas dzīves apkopojumu.
Baumas ierullē!
Interesantas baumiņas. Šajos laikos jau laikam galvenais izturēt krīzi un pilnveidoties.
,,Skats’’ ir laba lieta!
,,Skats’’- laba avīze. Īpaši pēdējais izdevums, kurā bija jociņi par Čaku Norisu.
Ar skolas avīzi iepazinos tikai 2008. g. septembra beigās, bet manas domas ir tās pozitīvākās. Īpaši patīk baumu sleja un joki, jo tie liek pasmaidīt. Domāju, ka visi šīs avīzes veidotāji ir ļoti lieli malači, prieks par tādiem cilvēkiem. Nu tad, čaklās rociņas, gaidīsim jaunus, pozitīvus un patīkamus rakstus.
Avīzītē viss ir jauki. Mazliet traucē biogrāfiskā informācija par kādu konkrētu skolēnu. Varētu būt skolēnu grupa, lai par visiem rastos kāds priekšstats.
Patīkama skolas avīze. Jauki, ka mūsu skolā tā ir tik kvalitatīva.
Man nav viedokļa, vienīgi - ,,Skats’’ varētu iznākt laicīgāk, konkrētos datumos.
Patīk, ka ir joki un baumiņas, bet varētu atpakaļ bijušo virsraksta noformējumu.
Normāla avīze, bet reizēm pilnīgi nav ko lasīt.
Horoskopi nekam neder, bet baumas un joki, kā arī 12. klašu audzēkņu apraksti ir interesanti.
Laba avīze. Bieži vien nevaru sagaidīt nākošo numuru.
Vajag atpakaļ veco virsraksta noformējumu ar acīm un degunu, vairāk iesaistīt skolēnus un vairāk baumiņu!
Man ,,Skats’’ īpaši nesaista, jo to parasti saņemu jau citā mēnesī un tad notikumu kalendārs ir novecojis, arī horoskopi. Bet tā ir diez gan sakarīgi.
Avīzīte patīk! Var izlasīt jaunumus un dažādas interesantas lietas. Tā turpināt!
Vis ir OK! Varētu vēl apkopot domas, ko katrs skolēns domā par skolotājiem(anonīmi)!
Patīk! Ir jauki, ka paši varam veidot šādu avīzīti.
Pat baigi patīk! Varētu vairāk būt joku!
Diena, kad saņemu „Skatu”, paiet daudz ātrāk, aizraujošāk un jautrāk...interesantie rakstiņi, horoskopi un baumiņas...
Avīze, kuru tiešām var lasīt no vāka līdz vākam!

KO PAR DARBOŠANOS „SKATĀ” DOMĀ REDKOLĒĢIJAS MEITENES???

Darboties ,,Skatā’’ ir ļoti patīkami un aizraujoši. ,,Skats” ir ideāls veids, kā informēt un iepriecināt skolēnus. Manuprāt, ,,Skats” ir neatņemama ģimnāzijas sastāvdaļa. (Lelde)
Patiess prieks par iespēju darboties skolas avīzītes tapšanā!:) Lai nu kā - simtais numurs ir tikai sākums kaut kam lielam un ilgi pastāvošam...(Santa)
„Skats”, manuprāt, ir labākais, tas sevī ietver daudzpusīgu informāciju. Man patīk darboties avīzes veidotāju komandā. „Skats” ir ciemiņš katra ģimnāzijas skolēna mājā. (Ance)
''Skats'' ir „visfeinākā”” avīze un tajā darbojas forši cilvēki. (Andra)
„Skats” - tā ir iespēja sevi realizēt dzīvē, tā ir iespēja būt radošam un sabiedriskam. Tā ir vieta, kur cilvēki cits pret citu izjūt cieņu. Man patīk darboties „Skatā”! (Santa,8.a)
Skolas avīze „Skats” gadu gaitā ir iemantojusi skolēnu un skolotāju uzticību un no vienkārša beznosaukuma mēnešraksta kļuvusi par neatņemamu Gulbenes Valsts ģimnāzijas sastāvdaļu. Pilnībā ignorējot  krīzi, pie Jums ir atceļojis jau 100. „Skata” numurs - jautrs, krāsains un no sirds! Novēlu „Skata” komandai izturību tālākajā darbā  un pārējiem - patīkamu lasīšanu! J (Anete)
Strādājot "Skatā", esmu iepazinusies ar jauniem cilvēkiem, tas ir paplašinājis manu redzesloku! Domāju, ka nākamgad arī varētu strādāt "Skatā"! (Viktorija)
Jāsaka, pirms pati nebiju sākusi rakstīt rakstus „Skatā”, man nebija ne mazākās nojausmas, kā tas notiek un kā to realizē. Tagad to zinu. Izrādās, ka tas sagādā prieku un neatkārtojamu pieredzi. Tas ir lielisks veids, kā izpausties. (Karīna)
„Skata” veidošana vienmēr bijusi viena no manām mīļākajām nodarbēm skolā. (Maija)
Es parasti gaidu „Skatu”. Jāatzīstas godīgi, ka pirmās vienmēr izlasu baumas. (Elija)
Būt stipriem, iet uz priekšu, gūt panākumus un nepagurt zem pārbaudījumiem! Visās situācijās saskatīt pozitīvo! Tikai stiprajiem un drosmīgajiem pieder pasaule! (Annija)

No “Skata” vēstures:

Gulbenes ģimnāzijas avīze “Skats” – tā ir iespēja būt redzīgam, vērtēt, uzklausīt, krāt un dalīties pieredzē. Būt lepnam par savu skolu. Ik mēnesi atspoguļot skolas dzīvi – pasākumus, interesantas personības, uzrunāt skolēnu vecākus.
Prieks, ka ģimnāzijas avīze pastāv tikpat ilgi, cik skola. Desmit gadu garumā iznākuši 80 avīzes numuri.
Pirmais avīzes numurs iznāca 1995. gada novembrī redaktores Aigas Andrupes vadībā kā “Beznosaukuma mēnešraksts”. Tālāk avīzes vadību pārņēma Madara Grīnšteine. Savu nosaukumu “Skats” avīze ieguva 1997. gadā, kad redaktore ir Indra Švika. Turpmākos gadus “Skatu” izdeva redkolēģija, kuras sastāvā darbojušās radošas meitenes Santa Zaļuma un Imelda Mūrniece. Darbīgu avīzes komandu sev apkārt pulcēja Laila Liedeskalniņa. 2002. gadā redaktores pienākumus veica Elīza Supe, no viņas stafeti “pārņēma” Lelde Vaice. 2004. gadā atkal avīzi skāra pārmaiņu vēji, jo sāka darboties pavisam jauna redkolēģija.  Kopš 2005. gada avīzes redaktore ir Līga Briža.
Visus, kuri darbojušies “Skatā”, vieno atziņa, ka vārdam ir liels spēks. Par jauku “Skata” notikumu uzskatāma dalība Latvijas Skolu avīžu festivālos un liskraksta “Diena” konkursā 5K.
Mainoties laikiem un cilvēkiem, “Skats” tomēr pastāv. Kā pierādījums tam, ka skolas gars ir dzīvs