• Birtuta Rukmane krievu valoda, audzinātāja 6. c kl.
  • Baiba Dzērve latviešu valoda, audzinātāja 6. b kl.
  • Aija Ūdre, audzinātāja 6. a kl. un 2. b kl.
  • Inese Gabrāne, audzinātāja 5. c kl.
  • Sarmīte Gobiņa sports, audzinātāja 5. b kl.
  • Diāna Bojāre, audzinātāja 5. a kl.
  • Sarmīte Ieleja, audzinātāja 4. b kl.
  • Lienīte Leišavniece, audzinātāja 4. a kl.
  • Laura Zommere, audzinātāja 3. b kl.
  • Velga Kočāne, audzinātāja 2. a kl.
  • Liena Silauniece, audzinātāja 1. d kl.
  • Maira Miķelsone, audzinātāja 1. c kl.
  • Vija Andževa, audzinātāja 1. b kl.
  • Aija Miķelsone, audzinātāja 1. a kl.

 

  • Aina Puste angļu valoda, audzinātāja 7. b. kl.
  • Kristīne Slica, audzinātāja 7. c. kl.
  • Baiba Ozoliņa-Maltavniece mūzika 7. - 10. kl., 12. kl., audzinātāja 11. a kl.
  • Inese Amantova bibliotekāre, audzinātāja 12. klasei
  • Maija Skopāne direktores vietniece metodiskajā darbā, ZPD 11. kl
  • Aleksandra Birkova angļu valoda 10. - 12. kl.
  • Evija Grunte angļu valoda 7. -  9. kl.
  • Ingrīda Zelča angļu valoda 7. -  9. kl., audzinātāja 9. b. kl.
  • Ināra Ločmele ģeogrāfija 7. - 9. kl., 11. kl
  • Ilze Kalve vēsture  7.  - 11. kl., politika un tiesības 12. kl.
  • Rita Revenko matemātika 9., 11., 12. kl., audzinātāja 7. a kl.
  • Lidija Ķeķere direktore, matemātika 10. kl.
  • Iveta Zvaigzne latviešu valoda 10. kl.
  • Jānis Strods datortika padziļināti 7. - 9. kl.
  • Dina Tiltiņa informātika 7. - 9. kl., sociālās zinības 7. kl., audzinātāja 8. a. kl.
  • Zinta Beļajeva informātika 10., 11. kl., audzinātāja 3. a kl.
  • Anita Putna vācu valoda 7. -12. kl.
  • Solvita Vīcupa-Ulme sports 7. - 12. kl., audzinātāja 10. b klasei
  • Līga Silauniece ķīmija 8. - 12. kl. audzinātāja 9. a klasei
  • Ārija Vīcupe krievu valoda 7., 8., 9., 11., 12. kl.
  • Inita Zemniece krievu valoda 7. - 12. kl., audzinātāja 10. a klasei
  • Maija Suntaža krievu valoda 10. kl.
  • Aiga Vagule mācību pārzine, matemātika 10. kl.
  • Ingrīda Jasinska bioloģija 7. - 10. kl., audzinātāja 8. b. kl.
  • Dzidra Sjomkāne bioloģija 11., 12. kl.
  • Dzintars Ziediņš direktora vietnieks, mājturība un tehnoloģijas 7. - 9. kl., tehniskā grafika 12. kl.
  • Zigrīda Širaka latviešu valoda un literatūra 8., 11., 12.a. kl.
  • Ilunda Reihlere latviešu valoda un literatūra 7.,  9., 10., 12. kl., audzinātāja 11. b klasei
  • Sandra Aldere psiholoģija 10., 11. kl.
  • Arta Katane sociālais pedagogs
  • Aigars Poišs programmēšanas pamati 10. - 12. kl.
  • Sandis Kalējs fizika 10. - 12. kl.
  • Marta Balode vizuālā māksla 7. - 10. kl., mājturība 7. - 9. kl.