Trešdiena 13.12.2017. GNVĢ novusa turnīra 2017./2018. atklāšana

13.15. – 13.25. .............................................................................................................???

Ceturtdiena 14.12.2017. Dežuranti: Čeksters Markuss, Kursītis Markuss

10.00. – 10.10. Čeksters Markuss / Kablukovs Matīss
10.50. – 11.00. Vanags Endijs / Vagulis Rinalds
11.40. – 11.50. Aščuks Ralfs / Černoglazovs Linards
14.10. – 14.20. Darva Markuss / Kudrjavcevs Ričards

Piektdiena 15.12.2017. Dežuranti: Kablukovs Matīss, Cirpons Krists

10.00. – 10.10. Neilands Ermīns / Ābeltiņš Gunārs
10.50. – 11.00. Maļiks Normunds / Danieks Marks
11.40. – 11.50. Kokorevičs Renārs / Brīvība Kristers
14.10. – 14.20. Zaķis Valts / Cirpons Krists

Pirmdiena 18.12.2017. Dežuranti: Aščuks Ralfs, Zaķis Valts

10.00. – 10.10. Čeksters Markuss / Brīvība Kristers
10.50. – 11.00. Vanags Endijs / Kursītis Markuss
11.40. – 11.50. Kablukovs Matīss / Aščuks Ralfs
14.10. – 14.20. Vagulis Rinalds / Darva Markuss

Otrdiena 19.12.2017. Dežuranti: Černoglazovs Linards, Danieks Marks

10.00. – 10.10. Černoglazovs Linards / Neilands Ermīns
10.50. – 11.00. Kudrjavcevs Ričards / Maļiks Normunds
11.40. – 11.50. Ābeltiņš Gunārs / Kokorevičs Renārs
14.10. – 14.20. Danieks Marks / Zaķis Valts

Trešdiena 20.12.2017. Dežuranti: Neilands Ermīns, Maļiks Normunds
10.00. – 10.10. Cirpons Krists / Kursītis Markuss
10.50. – 11.00. Čeksters Markuss / Aščuks Ralfs
11.40. – 11.50. Vanags Endijs / Darva Markuss
14.10. – 14.20. Kablukovs Matīss / Černoglazovs Linards

Ceturtdiena 21.12.2017. Dežuranti: Ābeltiņš Gunārs, Kudrjavcevs Ričards

10.00. – 10.10. Vagulis Rinalds / Kudrjavcevs Ričards
10.50. – 11.00. Neilands Ermīns / Kokorevičs Renārs
11.40. – 11.50. Maļiks Normunds / Zaķis Valts
14.10. – 14.20. Ābeltiņš Gunārs / Brīvība Kristers

Piektdiena 22.12.2017. Dežuranti: Kokorevičs Renārs, Darva Markuss

10.00. – 10.10. Danieks Marks / Cirpons Krists
10.50. – 11.00. Čeksters Markuss / Černoglazovs Linards
11.40. – 11.50. Vanags Endijs / Kudrjavcevs Ričards
14.10. – 14.20. Vagulis Rinalds / Kursītis Markuss


Turnīra sākums 13.12.2017. plkst. 13.10.
Uz vietas tiks izlozēta apakšgrupa un tās divi spēlētāji, kuri iesāks turnīru!
No katras apakšgrupas nepieciešams izvirzīt vienu atbildīgo (balsošana), kurš seko līdzi spēļu grafikam un situācijai turnīra tabulā.
Atbildīgais par apakšgrupu kopā ar tiesnešiem pieņem lēmumu strīdīgās situācijās.

Apakšgrupu turnīra noteikumi un rezultātu apkopošana:
1. Katru piektdienu skolas mājas lapā tiek publicēts savstarpējo spēļu grafiks.
2. Savstarpējās spēles notiek mācību stundu starpbrīžos.
3. Priekšrocības pie novusa galda ir turnīra dalībniekiem(pēc spēļu grafika), ja atliek laiks, tad var spēlēt arī citi.
4. Spēles notiek pēc vispārīgajiem novusa noteikumiem:
4.1. Kauliņu izvietojums uz laukuma pēc standarta
4.2. To, kurš uzsāk pirmais noskaidro pēc izspēles ar atsitienu pret bortu.
4.3. Kauliņu krāsu izvēlas uzvarētājs atsitiena izspēlē, vai iepriekš vienojoties.
5. Par uzvaru spēlētājs saņem 2 punktus, par neizšķirtu 1 punktu
6. Reģistrēti tiek arī mazie punkti (piemēri - 8 : 8; 8 : 0; 8 : 6; 8 : 1; utt.).
7. Turnīra dalībnieki ir atbildīgi par novusa galda uzturēšanu tehniskā kārtībā (novusa galda kopšanas līdzekļi pieejami pie dežurantes).
8. Turnīra dalībniekiem ir pienākums aizpildīt savstarpējo spēļu protokolu!
9. Spēļu protokoli atrodas pie dežurantes.
10. Spēļu rezultāti skolas mājas lapā tiks atjaunoti 1 – 2 reizes nedēļā.
11. Par neierašanos uz savstarpējo spēli lēmumu par tehnisko zaudējumu pieņem tiesneši un atbildīgie par apakšgrupu.
12. Visus strīdīgos jautājumus risina spēļu tiesneši un atbildīgie par apakšgrupu.

Izvērtējot apakšgrupu rezultātus sākas GNVĢ kausa izcīņa novusā!