Latvijas skolas soma

 • Mūsu skolā Latvijas 101. gadadienu svinējām vairākas dienas. 14. novembrī noskatījāmies divus smilšu kino (“Sprīdīti” un “Stāstu par Latviju”). 15. novembrī vecākajiem skolas skolēniem bija iespēja lūkot 12. klašu meiteņu Līvas, Elīnas, Anetes sagatavoto literāro kompozīciju par personisko un radošo brīvību.

 • Februārī 6.a klases skolēni projekta  "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklēja Valmieras Drāmas teātra izrādi ,, Nekas”. Tā veidota pēc Jannes Telleres grāmatas motīviem. Tas ir stāsts par pusaudžu attiecībām ar pieaugušajiem un bailēm no pieaugšanas. Par nežēlību, piedošanu un atbildību, bet galvenokārt par to, ka dzīvē viss notiek neatgriezeniski – pa īstam.

 • Lielākajai daļai no 1.-5.klašu skolēniem bija iespēja noskatīties nevis vienkārši filmu, bet smilšu kino, kas veidots pēc A.Brigaderes lugas “Sprīdītis” motīviem.

 • “Es nekad neesmu bijis teātrī… Cik tālu ir Valmiera?” Tādi jautājumi atskanēja no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 1.klases skolēniem, kas 25.februārī devās uz Valmieras Drāmas teātri skatīties izrādi “Smieklu sasaukšanās”.

 • Vai zini, cik daudz laika mēs, cilvēki, veltām maz svarīgām lietām un muļķībām? Es personīgi noteikti nezinu, jo kā gan var nošķirt, kas ir svarīgi un kas ne, un muļķības – tā ir dzīves esence!

 • Mums, 8.b , š.g. 12.februārī bija lieliska iespēja apmeklēt Valmieras Drāmas teātri un baudīt apburošo, pēc R.Ezeras stāstu krājuma veidoto izrādi “Cilvēkam vajag suni”.

 • Šā gada 17.oktobrī mūsu skolas 6.a un 6.b klase projekta "Skolas soma" ietvaros apmeklēja Gulbenes Vēstures un novadpētniecības muzeja pedagoģisko nodarbību "Tautas dziesma". Nodarbību vadīja Iveta Petrovska.

 • 5. klase sākas ar jaunu posmu skolas dzīvē un mums 5.c klases skolēniem sākās ar iepazīšanos un skolas dzīves interesantu organizēšanu, jo mums visiem ir vēlme labi un droši justies skolas vidē. Mūsu klasei ir sava devīze un savi likumi!

  Pirmais kopīgais pasākums bija sporta dienas pasākums ar dažādām fiziskām aktivitātēm. Mēs jutāmies priecīgi un draudzīgi!

 • Šā gada 17.oktobrī mūsu skolas 6. a un 6. b klase iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklēja Gulbenes Vēstures un novadpētniecības muzeja pedagoģisko nodarbību "Tautas dziesma". Nodarbību vadīja Iveta Petrovska.

 • Mācīties – tas nenozīmē sēdēt tikai skolas solā. Ieraudzīt mācību vidi ik uz soļa, tas gan  1.d klases skolēniem vēl ir jāiemācās . Pagājušonedēļ, pateicoties Karjeras nedēļas un iniciatīvas “Latvijas skolas soma” aktivitātēm, mācību stundas varēja noritēt ārpus ierastās skolas vides.

 • Pirmdien, 7.oktobrī, mums – vidusskolas klašu skolēniem (10.-12. klase) – bija iespēja apgūt un uzlabot savas prasmes runāšanai publikas priekšā. Tajā mums palīdzēja nodarbības vadītājs Krišjānis Berķis. Nodarbības (katrai klašu grupai atsevišķi) ilga 2 mācību stundas (80 minūtes).

 • Piektdien, 2019. gada 27.septembrī, 2.a ,3.a, 3.b, 4.a, 4.b klašu skolēni projekta  "Latvijas skolas soma" ietvaros devās mācību ekskursijā uz Valmieras teātra izrādi ‘’Smieklu sasaukšanās”.