Latvijas skolas soma

  • Piektdien, 2019. gada 27.septembrī, 2.a ,3.a, 3.b, 4.a, 4.b klašu skolēni projekta  "Latvijas skolas soma" ietvaros devās mācību ekskursijā uz Valmieras teātra izrādi ‘’Smieklu sasaukšanās”.

  • 5. klase sākas ar jaunu posmu skolas dzīvē un mums 5.c klases skolēniem sākās ar iepazīšanos un skolas dzīves interesantu organizēšanu, jo mums visiem ir vēlme labi un droši justies skolas vidē. Mūsu klasei ir sava devīze un savi likumi!

    Pirmais kopīgais pasākums bija sporta dienas pasākums ar dažādām fiziskām aktivitātēm. Mēs jutāmies priecīgi un draudzīgi!

  • Šā gada 17.oktobrī mūsu skolas 6.a un 6.b klase projekta "Skolas soma" ietvaros apmeklēja Gulbenes Vēstures un novadpētniecības muzeja pedagoģisko nodarbību "Tautas dziesma". Nodarbību vadīja Iveta Petrovska.

  • Mācīties – tas nenozīmē sēdēt tikai skolas solā. Ieraudzīt mācību vidi ik uz soļa, tas gan  1.d klases skolēniem vēl ir jāiemācās . Pagājušonedēļ, pateicoties Karjeras nedēļas un iniciatīvas “Latvijas skolas soma” aktivitātēm, mācību stundas varēja noritēt ārpus ierastās skolas vides.

  • Pirmdien, 7.oktobrī, mums – vidusskolas klašu skolēniem (10.-12. klase) – bija iespēja apgūt un uzlabot savas prasmes runāšanai publikas priekšā. Tajā mums palīdzēja nodarbības vadītājs Krišjānis Berķis. Nodarbības (katrai klašu grupai atsevišķi) ilga 2 mācību stundas (80 minūtes).

  • Šā gada 17.oktobrī mūsu skolas 6. a un 6. b klase iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklēja Gulbenes Vēstures un novadpētniecības muzeja pedagoģisko nodarbību "Tautas dziesma". Nodarbību vadīja Iveta Petrovska.