2017. gada 17. jūnijā iznākusi Debian linux versija 9 "Stretch".
Mēs savā Linux klasē uzstādījām šo OS un varam padalīties ar gūto pieredzi.

Pēc dažām dienām, 11. aprīlī Microsoft pārtrauks atbalstu operētājsistēmai Windows Vista.

Datorzinību standartu realizācijā GNVĢ piedāvā darbu ar jaunāko programmatūru, kāda šobrīd ir pieejama. Vienā datorklasē skolēniem ir iespēja strādā ar datoriem, kuri ir komplektēti ar Microsoft veidotu programmatūru.

Skolas datoros ir uzstādīta Windows 10 operētājsistēma, kas palīdz uzturēt un saglabāt drošu un ērtu lietošanu katram skolas datoru un datortīkla lietotājam, kā arī izmantot un apgūt jaunās iespējas, ko sniedz jaunā operētājsistēma.

Pēc dažām dienām 2014. gada 8. aprīlī Microsoft pārtrauks sniegt atbalstu operētājsistēmai Windows XP. Kādreiz populārā XP ir morāli novecojusi un nespēj sniegt lietotājiem drošu atbalstu no daudzajiem apdraudējumiem kā piemēram datorvīrusiem vai svarīgas informācijas zagšanas no datoriem. Tas, protams, nenozīmē ka datorus ar XP vairs nevarēs lietot.  XP  joprojām darbosies, tikai nesaņems atjauninājumus pret jauniem apdraudējumiem. Vajadzētu izvērtēt savas iespējas un izšķirties par datora operētājsistēmas nomaiņu pret jaunāku. Varbūt nepieciešama datora nomaiņa. Labāko variantu var izvēlēties konsultējoties ar datorspeciālistu!