iebalevasaru

31. maijā plkst. 18:00 Gulbenes sporta centrā GNVĢ Gada balle "Tiešais reiss uz vasaru". Ceļojums pa mūsu gadu - viss par labākajiem sportā, radošumā, mācībās, sabiedriskajā dzīvē un citi atklājumi.

21:00 visi aicināti uz balli Gulbenes sporta centrā kopā ar grupu "Zelta kniede" un DJ Dzintars. Ieeja caur ģimnāziju.

Karoga svētku svinēšana ir ģimnāzijas īpašā tradīcija nu jau ar divdesmit gadu vēsturi. Lai arī katru reizi tie ir citādāki, tomēr visos ir bijis kas vienojošs, un tas ir lepnums par savu skolu un piederību šai saimei. Šogad šī svinības iekrita janvāra pēdējā dienā un tematiski saistījās ar kūku – karoga svētku kūku. Tā bija nolēmusi skolēnu pašpārvalde kopā ar galvenajiem svētku organizētājiem – 11. klašu audzēkņiem.

> Lasīt tālāk ...

21Dzērves uz saviem spārniem aiznesušas jau trīsreiz septiņus ģimnāzijas rudeņus. Tādēļ mirkli pirms došanās katram uz savu silto zemi, kāda neatlaidīga balss čukstēja – laiks salidot, laiks sanākt atkal visiem kopā zem zaļā jumta. Pusi vasaras astoņdesmit gadus vecā ēka posās, lai skaista sagaidītu savus gājputnus atgriežamies, un 27. augusta pēcpusdienā tas notika: divdesmit viens izlaidums satecēja vienkopus.

Gada balle 2016!

Gaidīsim visus absolventus, bijušos un esošos skolotājus un darbiniekus skolas salidojumā 2016. gada 27. augustā!