Visspilgtākās atmiņas no skolas laikiem
Manas skolas laiku atmiņas ir cieši saistītas ar cilvēkiem un emocijām, jo manu pasaules uzskatu veidoja mana aktīvā sabiedriskā dzīve, kurai atdevu ļoti daudzus savus labākos dzīves gadus 😉. Ļoti novērtēju, ka skolotāji mums uzticējās, ļāva izpausties un spēja tikai apbrīnot. Jo par 12.a klases meiteņu gājienu cauri pilsētai kāzu kleitās un mūķeņu tērpos runā vēl šo baltdien!

Ieteikumi skolai no šī brīža skatu punkta
Turpināt domāt globāli, attīstīt un uzturēt sakarus! Cīnīties par kvalitāti un uzturēt tradīcijas!

Absolventa stāsts
Ģimnāzija vienoja gan tad, gan arī šodien. Mums abām ar Sanci, ēdot marinētus gurķīšus tieši no burkas pie skolas eglēm un filosofējot par eksistenciālām lietām, kuras apguvām pie skolotājas Ingas Kadiles, trūka tikai ģimnāzijas direktores garām slīdošais stāvs. Mēs sasveicinājāmies ar Lidiju un abas nospriedām, ka kopā mēs esam spēks. Arī šodien! Ģimnāzija vieno!
  • IMG1
  • IMG2