Visspilgtākās atmiņas no skolas laikiem
Bez šaubām visspilgtāk atmiņā ir palicis Euroweek 2014, kas tiešām izmainīja manu pasaules redzējumu, iepazīstot jaunu kultūru, dibinot jaunus kontaktus un audzējot savu pārliecību. Šeit arī jāsaka liels paldies skolotājai Aleksandrai Birkovai par izrādīto uzticību!

Ieteikumi skolai no šī brīža skatu punkta
Vairāk uzņemties risku un eksperimentēt. Manuprāt, līdzšinējie jaunievedumi ir cēluši skolēniem sniegtās iespējas, es nedomāju, ka pie tā vajag apstāties. Ir nepieciešams izmantot sniegtās iespējas un vidi, kurā atrodamies. Ne katra skola var paļauties uz telpu daudzveidību, sporta laukumu un pat parku, kas atrodas turpat blakus. Veidojam sadarbību ar skolām, kurām vēlamies līdzināties un kuras vēlamies pārspēt!

Absolventa stāsts
Šķietami mans lielais izrāviens tieši arī bija izlaiduma gads, kad papildus saspringtajam eksāmenu laikam, aktīvi arī piedalījos JAL 2016 līderu skolā. Mans mentors Edgars Skulte iedvesmoja pievērsties reklāmas industrijai un vienmēr tiekties uz augstākiem mērķiem, kas arī ir nesis rezultātu. Šobrīd, vēl būdams trešā kursa students, strādāju digitālajā reklāmas aģentūrā kā projektu vadītājs un pie tā nemaz nedomāju apstāties.
  • IMG1
  • IMG2