Mums, 8.b , š.g. 12.februārī bija lieliska iespēja apmeklēt Valmieras Drāmas teātri un baudīt apburošo, pēc R.Ezeras stāstu krājuma veidoto izrādi “Cilvēkam vajag suni”.

Izrāde ir par četriem kucēniem, kuri kopā ar saimnieku dodas uz tirgu, kur vecais vīrs cenšas tos notirgot. Kucēni nonāk pie dažādiem saimniekiem – katram no viņiem ir savs dzīvesstāsts, savi prieki un bēdas.

Klasesbiedriem ļoti patika aktieris Mārtiņš Meiers, kurš atveidoja dzērāja lomu, un Mārtiņš Liepa, kas atveidoja suņu saimnieku. Jāteic, ka visi aktieri bija populāri un pieredzējuši, tāpēc bija ļoti interesanti vērot notiekošo uz skatuves.

Mūs ļoti uzrunāja arī izrādes pārdomātās dekorācijas, proti, metāla konstrukcijas un aktieru vienotie apģērbi.  Manuprāt, izrāde bija piemērota jauniešiem – lai gan tā bija nopietna, tomēr jauniešu uzmanības piesaistīšanai bija “ielikti” vairāki komiski brīži.

 Kopumā esam priecīgi par jaunu pieredzi, jauniem iespaidiem un kopā labi pavadīto laiku. Esam priecīgi, ka joprojām Latvijas simtgades dāvanas turpinās, jo mūsu brauciens notika iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

 

 

8.b klases vārdā Emīlija Mia Kundrate