Ir pagājis gads – aizraujošs, aizkustinošs un izaugsmes pilns, un mēs, Rīgas Juglas vidusskolas un Gulbenes novada valsts ģimnāzijas šobrīd jau devīto klašu audzēkņi atkal tikāmies, taču šoreiz pie mums – Gulbenē.

Mūsu ciemiņus sagaidīja čaklā skudriņa, kura izstāstīja par mūsu tradīciju – skriet apkārt Skudriņas piemineklim un, protams, atļāva arī ciemiņiem apiet ap skudru, tā iesvētot savus draugus.

Viņus sagaidīja mūsu skolas labākie runātāji, kas sveica ciemiņus gan vācu, gan krievu valodā. Visi kopīgi devāmies uz zāli, lai vērotu sagatavotos priekšnesumus un kopā darbotos interesantās, izzinošās darbnīcās. Nemanot aizritēja mācību stunda, kuras laikā uzzinājām daudzas lietas par Krievijas ģeogrāfiju, ticējumiem vācu un krievu valodā, mācījāmies veidot teikumus no burtu groza, kā arī viktorīnā pārbaudījām savas zināšanas par Vācijas un Krievijas vēsturi, ģeogrāfiju un kultūru.

Protams, kā nu bez gardas mielošanās – paēdām pusdienas, apbalvojām labākos no labākajiem un uz atvadām, kā jau svētkos, kliņģeris un pīrādziņi kopā ar veselīgas zāļu tējas tasi.

Atvadījāmies no mūsu draugiem un novēlējām viņiem veiksmīgu, izzinošu izglītojošā un interaktīvā centra „Dzelzceļš un tvaiks” izpēti, kā arī patīkamu mājupceļu!

Uz galeriju

Patiesā lepnumā un priekā, Agnese Keita Birzniece