1.novembrī četras 11.b klases meitenes, Līva, Samanta un divas Megijas, kopā ar skolotāju Aleksandru Birkovu devās uz Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu Rīgā, kur ieguva jaunas zināšanas par procesiem Eiropas Savienībā.

Diena iesākās ar Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita uzrunu jauniešiem, ko pēc tam pārņēma Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde un iepazīstināja ar aktualitātēm Eiropā un Eiropas Parlamenta darbību, kā arī par jauniešu nozīmi politikā. Par dzīves uzvaras garšām un savu dzīves gājumu stāstīja "Gudrs vēl gudrāks" vadītāji Ķ. Ozoliņš un T. Grēviņš, kur izskanēja arī mūsu skolas vārds! 

Noslēgumā jauniešus ierosināja aizdomāties par Latvijas mērķi un nozīmi Eiropā, kā arī to, ko mēs, kā indivīdi spējām dot ES. 

Šogad mūsu mērķis ir iemācīties rakstīt projektus, ko arī darīsim, līdz projekts būs gatavs iesniegšanai. Lai gan tas prasīs daudz laika un enerģijas, iegūtās prasmes un zināšanas būs noderīgas. Tiks organizēta atklātā stunda par tēmu “Kā darbojas ES pārvaldes mehānisms”, kā arī domāsim kā organizēt interesantas un izzinošas aktivitātes Eiropas dienā. 

Uz galeriju

Samanta, 11.b klases skolniece