Šā gada 17.oktobrī mūsu skolas 6.a un 6.b klase projekta "Skolas soma" ietvaros apmeklēja Gulbenes Vēstures un novadpētniecības muzeja pedagoģisko nodarbību "Tautas dziesma". Nodarbību vadīja Iveta Petrovska.

Skolēniem bija jāveic 4 uzdevumi-jāzīmē izlozētais priekšmets, piemēram, grieznes, pakaramais u. c. ,jāskaidro dažādi apvidvārdi, kas apraksta konkrētu lietu vai  darbību, jāpasvītro neskaidrie vārdi tautas dziesmās,to nozīmi kopā noskaidroja, tad bija vieglāk atrast tautasdziesmas 2.daļu, pēc tam skolēni iepazinās ar senajiem personvārdiem. Daļu šo seno priekšmetu uzreiz varēja redzēt muzeja eksponātos,tas bija ļoti interesanti un izzinoši. Noskatījāmies filmu par to, kā senāk veica dažādus darbus.

WhatsApp Image 2019-10-29 at 18-13-51

Pēc nodarbības varēja apskatīt klētī savāktās lietas, pabijām pat augšstāvā,interesentiem Iveta pastāstīja par daudzu lietu pielietojumu.