9. oktobrī mūsu skolā viesojās jaunieši no Viļakas valsts ģimnāzijas, lai apskatītu, kā un ko mēs darām skolēnu pašpārvaldē. Pasākums ilga no 15:00 līdz pat 17:00 – divas ļoti dinamiskas un piesātinātas stundas.

 Ledus laušanas aktivitātes vienmēr noder pasākumos, lai varētu kopīgi darboties – arī mums tās noderēja, lai mēs iepazītos ar Viļakas jauniešiem un Viļakas jaunieši ar mums. Izmantojām tādas aktivitātes, kas iedrošinātu un kas liktu un ļautu komunicēt vienam ar otru. Pēc pirmā mulsuma un zināmas nedrošības brīža skolas prezidente un vēl daži pašpārvaldes dalībnieki iepazīstināja Viļakas jauniešus ar mūsu veidotajiem pasākumiem un vispārīgo pašpārvaldes darbību.

Pēc mazas prezentācijas notika darbošanās stacijās, kuru mērķis bija palīdzēt Viļakas pašpārvaldei saprast, ko viņi varētu uzlabot savā darbībā, bet mēs savukārt guvām informāciju, kā darbs notiek citās pašpārvaldēs. Stacijās mums visiem bija iespēja veidot savu pasākuma plānu, komunicēt, koncentrēties, risināt pašpārvalžu iespējamās problēmas un vienkārši labi pavadīt laiku.

Pasākuma beigās atbildējām uz vēl dažiem radušajiem jautājumiem un atvadījāmies. Jāpiebilst gan, ka Līva, Megija un Krists vēl arī aizveda ciemiņus uz mūsu jauniešu izlolotu projektu “Vagons. Otra elpa”.

Šis noteikti bija liels ieguvums gan Viļakas, gan mūsu pašpārvaldei. Uz sadarbību!

Emīlija Mia Kundrate,

skolēnu pašpārvaldes aktīviste