Diezgan saprotams, ka pirmā mācību nedēļa pēc vasaras mēnešiem ir sava veida pārbaudījums – atkal noteikts ritms, skolas sols un citas ar skolu saistītas padarīšanas. Lai mācību gads būtu patīkamāks, nepieciešams to arī pēc iespējas interesantāk arī iesākt.

Un, lūk, 6.septembrī (pirmās nedēļas beidzamajā dienā) visiem 1.-9. klases skolēniem bija iespēja jautri izbaudīt aktivitātes sporta dienā, kas palīdzēja saliedēt un saliedēties ikvienai klasei. Aktivitāšu bija daudz, un katra klase izbaudīja ikvienu no tām.

Jūs jautāsiet – kur gan vidusskolēni? Tiem tika ieradīta godpilnā tiesnešu loma, jo tieši viņi bija spēļu vadītāji jebšu tiesneši. Sporta skolotāji kopā ar tiesnešiem radīja dienu, kurā nebija jādreb par katru dārgo laika sekundi, kurā veikt aktivitāti, bet akcentēja tieši to, ka klase ir komanda, ka komandā ir iespējams paveikt lielākas lietas, ka kopā ir spēks. Ikvienā aktivitātē bija jūtams stiprs klases gars. Jauki arī tas, ka skolēniem bija iespēja izbaudīt arī ko nebijušu, kā, piemēram, koka kājas.

Šī diena jauniešiem noteikti paliks atmiņās kā burvīgs notikums, kas māja ardievas vasarai un pieteica jau tuvojošos rudeni. Paldies visiem organizatoriem!

Uz galeriju

Emīlija Mia Kundrate,