eiropasdiena small9. maijā bijām ar domām par un ap Eiropu. Šogad Eiropas dienas devīze bija – skaties plašāk!, jo Eiropa ir ļoti cieši saistīta ar globālajiem procesiem. Tāpēc uz skolu bijām aicinājuši Latvijas Dabas fonda direktoru Ģirtu Strazdiņu, kurš dalījās ar pieredzēto Indonēzijā, konkrēti – palmu eļļas industriju un tās saikni ar mūsu ikdienas izvēlēm, pasaules bioloģisko daudzveidību un atbildīgu saimniekošanu.

Tāpat visi skolēni piedalījās Eiropas eksāmenā, lai pārbaudītu savas zināšanas par Eiropas Savienību. Apbalvojām fotokonkursa “Ģimnāzists Eiropā” uzvarētājus. 3.vietu dalīja Aleksandra Birkova un Dita Elizabete Kandere, 2.vietā bija mūsu absolvente Beāte Manguse un pirmajā vietā – Anete Liepiņa. Paldies visiem par iesūtītajiem fotomirkļiem! Darbu izstāde aplūkojama ģimnāzijas starpbūvē. Paldies SIA “KOPA” par operatīvu, inovatīvu un dabai draudzīgu risinājumu izstādes izveidei!

• foto001
  • foto002