swedbank nodarbibas small4. aprīlī mūsu skolā viesojās Swedbank pārstāvji projekta "Dzīvei gatavs” ietvaros. Notika ekonomikas, matemātikas un informātikas nodarbības.

Ekonomikā 11. klases skolēniem mācīja atpazīt krāpniecību internetā, kā no tās izvairīties un kā labāk aizsargāt sevi.

Matemātikā iejutāmies bankas kredītizsniedzēju lomā, pētījām un analizējām divas situācijas no bankas pieredzes. Mums tika dota iespēja lemt, vai kredītu piešķirt ir droši un vai tas nesīs peļņu. Protams, pirms to darījām, iepazināmies ar kredītu veidiem un piemēriem no dzīves.

Informātikā mēs risinājām reālās dzīves situācijas - pētījām uzņēmumu biržas cenas, to kāpumus un kritumus. Analizējām AS „Olainfarm” un AS „TALLINK” akcijas un rēķinājām, kuras mums būtu izdevīgāk nopirkt.
Uz galeriju

11. klases skolniece