getlini smallPiektdien, 8. martā, abas devītās klases devās kopīgā ekskursijā uz SIA “Getliņi Eko” un SIA “TestDevLab”. Brauciens sākās plkst.7:00 no rīta, nebraucām pa "tradicionālo" ceļu uz Rīgu, bet gan caur Madonu, gar Daugavas krastu.

Apmeklējām SIA “Getliņi Eko”. Tur iepazināmies ar poligonu - kāds tas bija agrāk un tagad, kā arī vēlāk devāmies uz siltumnīcām un izpētījām to, cik neierasti, ar modernām tehnoloģijām, izmantojot savu energobloku, tiek audzēti garšīgie tomāti un gurķi. Tie, kas vēlējās, varēja tos arī iegādāties.

Tālāk devāmies uz SIA “TestDevLab”, bet ar nokavēšanos, “izbaudot” Rīgas satiksmes sastrēgumus. Šis starptautiskais uzņēmums nodarbojas ar Informāciju tehnoloģiju produktu izstrādi un testēšanu. Sadarbības partneri ir Eiropā, Āzijā un ASV. Darbinieks Kristaps par šīs lielās kompānijas darbu un atpūtu stāstīja ļoti interesanti un aizraujoši. Vērojām darbiniekus sēžam daudzajās, plašajās telpās, strādājot ar jaunākajiem planšetdatoriem, viedtālruņu modeļiem.

Mājupceļā bijām ļoti noguruši, bet tāpat dziedājām un smējāmies tikpat skaļi kā braucot uz Rīgu. Paldies par braucienu, tas bija ļoti noderīgs un interesants!

  • foto1
  • foto2
  • foto3
  • foto4

9.a klases skolniece Diāna Krasiļņikova