ieguldijums nakotnee
11.janvārī Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 7., 9.klašu skolēni piedalījās karjeras attīstības atbalsta pasākuma "Es-savas karjeras būvnieks un pavēlnieks!" nodarbībās ar profesionāliem koučiem Vinetu Saulīti un Daini Zaltanu. Nodarbību galvenās tēmas skolēniem – līderis (Kas ir līderis – veiksmīgs cilvēks savā dzīvē? Kāds ir šāds cilvēks? Cilvēks kā līderis savā profesijā un dzīvē. Nākotnes līdera prasmes un spējas), sadarbība un mani talanti – mans spēks, izvēloties nākotnes nodarbošanos.

Daži skolēnu viedokļi – “Skolēni nodarbības vērtē kā interesantas, kas palīdzēja saprast, kā vēl vairāk un labāk saliedēt klasi. Kā arī kouča darbs bija piesaistošs, noderīgs, iegūtās prasmes būs iespēja izmantot nākotnē.” (Diāna Krasiļņikova un Agrita Grinberga, 9.a)

“Kouči deva dažādus domāšanas pilnus uzdevumus un aicināja skolēnus pašus atbildēt uz saviem jautājumiem. Daudzi skolēni atzina šīs nodarbības par ļoti noderīgām un bija priecīgi, ka tika piedāvāta šāda iespēja. Dainis Zaltans pastāstīja arī, kas ir koučs, koučings un kā tas radās.” (Emīlija Mia Kundrate, 7.b)

“Skolēniem patika nodarbības. Bija jautri, nopietni un noderīgi uzdevumi, kas palīdzēja satuvināt klasi.” (Viktorija Biļinska, 7.a)

Uz galeriju