abols small5.oktobris - SKOLOTĀJU DIENA! Nu jau garām! Ziedi vāzē jau sākuši vīst, bet no atmiņas siltos brīžus kopā ar saviem skolēniem neviens nespēs izdzēst!

Tā bija lieliska iespēja iepazīt savas skolas vēsturi nepilna gadsimta griezumā, izstaigājot skolas gaiteņus, atrodot un izpildot atraktīvos uzdevumus: pirmo skolotāju istabu, mehāniskās darbnīcas, direktora dzīvokli, kalpones istabu; padomju laika – militāro kabinetu ar ieroču noliktavu, mājturības kabinetu, sporta zāli, vakarskolas telpas; ģimnāzijas laika – pirmo bibliotēkas telpu, medmāsas kabinetu, 7.-9. klašu garderobi.

Latvju dejas! Ne tik viegli! Bet skolēnu pavadībā tas izdevās lieliski!

Saņēmām arī savus raksturojumus, kuros atklātas tās mūsu personības šķautnes, kuras lieliski ir uzķēruši mūsu skolēni.

Būt skolēnam un sēdēt skolēna solā, un respektēt viņu diktētās prasības ... ir arī zināma nostalģija pēc saviem skolas gadiem. Paldies SAVĒJIE!!! Īpaši Līvas jaunajai komandai, Ditai - par mirkļu iemūžināšanu!

• foto02
  • foto03