7a velo smallSaulainajā 21.septembra dienā 7. a klase devās savā klases saliedēšanas izbraucienā ar riteņiem uz Ozolkalnu.

Lieliska iesildīšanās šim braucienam bija skolas tradicionālās olimpiskās dienas aktivitātes. Pēc nelielās iekustēšanās varējām doties ceļā un pārbaudīt savas spējas braukt lielā grupā ievērojot kolonnas brauciena noteikumus. Jāatzīst, ka neskatoties uz sākotnējiem iebildumiem, klasei tas izdevās lieliski. Nonākot galapunktā pie Artūra, vārījām kopīgo zupu uz ugunskura, spēlējām sagatavotās spēles un Artūrs klasei bija sarūpējis pārsteigumu – braucienu ar kvadraciklu.

Agate: “Man patika, ka velobraucienā piedalījās visa klase. Novērtēju to, ka klases biedri gaidīja tos, kuriem riteņbraukšana labi neveicās.”

Leonia: ”Jauki un interesanti pavadīta diena ar klases biedriem! Varējām sadarboties gatavojot zupu, katrs, kaut nedaudz, pielika savu roku zupas gatavošanā.

Paldies skolotājām – Dinai un Artai par šo pārgājienu. Paldies Artūram un viņa ģimenei par to ka varējām braukt uz Artūra mājām izklaidēties un jauki pavadīt laiku. Šo mazo, bet ļoti aizraujošo pārgājienu ar riteņiem vajadzētu atkārtot.”

Un, protams, kā jau manījāt, visi veiksmīgi nonācām atpakaļ mājās. 😊

7.a klase un audzinātāja