savejais smallEs kā viens no SAVĒJIEM ērti iekārtojos vienā no zāles mīkstajiem krēsliem, izslēdzu mobilo telefonu. Redzu, ka lielais ekrāns, multiprojektors, dators jau darba kārtībā. Mikrofons direktores rokās. Atskan pazīstamais “LABRĪT”!

Skolas priekšā iznāk jaunpienācēji, kuri saņem skolas nozīmīti “Tu esi Savējais”. Man tāda jau ir! Uzzinu, ko šogad varētu darīt pēc stundām. Ieklausos jaunumos, kas saistīti ar starptautiskajos projektiem, SMU. Direktore atgādina, ka katram mums ir tiesības netraucēti mācīties un katram skolotājam ir tiesības netraucēti vadīt stundu, par remontiem starpbūvē, par skolas apbalvojumiem, skolēnu formas elementu nēsāšanas kārtību. Manu uzmanību piesaistīja divas lietas: skolas prezidentes Līva Lilijas Graņicas aicinājums piebiedroties jaunajai pašpārvaldei. Un tā nekas izskatās AWARD kustība! Varbūt pamēģināt? Ja jau Keita no 8.b klases varēja, varēšu arī es!

Informācijas vēl un vēl! Kā to paturēt prātā? Mums ir GIS! Ieskatīšos, izlasīšu un būšu lietas kursā!

Vērotājs no zāles