stokholma small11. klašu skolēni no 10. 05. – 12.05. devās kruīzā Rīga – Stokholma – Rīga. Galvenie atslēgas vārdi šim braucienam – saulains un silts laiks, atpūta, ieskats Stokholmas ielās un muzejos. Bija tik jauki baudīt jūru, sauli, vēju un brīnišķīgos dabas skatus, izejot uz klāja. Bija prieks dzirdēt mūsu jauniešu uzstāšanos  karaoke.

Ar varenību, diženumu un bagātību pārsteidza Zviedrijas Karaļpils – lielākā pils pasaulē ar 608 istabām, bet zemūdens pasaule Akvarium muzejā atgādināja Rīgas Zooloģiskā dārza tropu māju. Stokholmas augstās un masīvās celtnes tā vien lika domāt, ka, pats par sevi saprotams, tepat kaut kur uz jumta jābūt Karlisonam.

Ielās  kā kupenas ziedēja aptuveni 6 metrus augstas ābeles – tas likās vareni, bet, izrādās, atgriežoties mājās – arī  Gulbenē tādas ieraudzījām. Viss bija labi, bet mājās tomēr ir vislabāk!

• foto0001
  • foto0002