Latvijas skolu orientesanaas11. aprīlī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā tika aizvadīts 2018. gada Latvijas Skolu orientēšanās kauss, kas kopā pulcēja 800 skolēnus no 90 Latvijas skolām.

Sacensības noritēja trīs daļās – kvalifikācijā, no kuras 12 labākie katrā vecuma grupā piedalījās pusfinālā un pēc tam seši labākie arī finālā.

Pēc kvalifikācijas R.Kokarevičam 5. vieta un N.Zaharānam 6. vieta, kas nodrošināja viņu iekļūšanu pusfinālā.

V2 grupā R.Bambulim 14. vieta, E.Neilandam 16. vieta, J.Šķirpānam 23. vieta, R.Jundzim 29. vieta un K.Bošam 37. vieta.
S3 grupā M.Skopānei 14. vieta un D.Putnei 20. vieta.
Pusfinālā R.Kokarevičam 4. vieta, kas deva tiesības startēt finālā, bet N. Zaharānam 7. vieta.
Finālā, ne tik labi Renāram padevās labirints, un tā 5. vieta.

Skolu kopvērtējumā – 17. vieta no 90 skolām.

Paldies orientēšanās trenerei S. Gobiņai par sagatavoto komandu un līdzi jušanu.

Sporta skolotāja Solvita Vīcupa