basketbols smallBasketbols. 6. martā devāmies uz Cēsīm, lai piedalītos “Ghetto Basket 3x3 skolu čempionāta kvalifikācijas sacensībās. Kvalifikācijas sacensībās skolas piedalās atbilstoši reģionālajam principam, Gulbenes skolas pie Vidzemes reģiona. Vēl šajā reģionā tika iekļautas skolas no Ogres, Valmieras, Madonas, Siguldas.

Cerējām startēt ar divām zēnu grupām U-14 un U-16, bet mazo komandu skaita dēļ tika atceltas sacensības U-14 grupā, tā kā šie puiši finālā iekļuva automātiski.

U-16 grupā dalību ņēma 18 komandas, kur sīvās cīņās pārāki izrādījās mūsu skolas puiši Linards Černoglazovs, Linards Vasiļjevs un Endijs Vanags, izcīnot pirmo vietu un kausu un tiesības startēt finālā, kurš norisināsies 24. maijā Rīgā.

Volejbols. 7. martā norisinājās skolu sporta spēles volejbolā, kā arī atlase uz Top spēļu finālu Rīgā.

Sīvās cīņās diemžēl tika atzīts 2. vidusskolas pārākums un A grupā jaunieši izcīnīja otro vietu. Komandā spēlēja: Miks Černoglazovs, Kristers Brīvība, Emīls Vaļickis, Haralds Vagulis, Eduards Krukovskis, Valts Zaķis un Daniels Saliņš. Kā arī B grupas meitenes izcīnīja otro vietu. Komandā spēlēja: Alīna Biļinska, Raivita Timofejeva, Samanta Linmeijere, Arta Aumeistere, Patrīcija Stāmere, Madara Kadile.

B grupas zēni trešie. Komandā spēlēja: Linards Černoglazovs, Linards Vasiļjevs, Endijs Vanags, Dāvis Vimba, Normunds Zaharāns, Ermīns Neilands, Raivo Bukovskis, Markuss Čeksters.

Sporta skolotāja Solvita Vīcupa