award small30., 31. janvārī Rēzeknes 5. vidusskolā notika AWARD vadītāju apmācības, kurās piedalījās 16 pedagogi no dažādām skolām. Viņi iepazinās ar starptautiskās programmas AWARD vēsturi, darbības principiem, kā arī  iepazina un apguva praktiskas iemaņas, lai jebkurā brīdī varētu palīdzēt jauniešiem izveidot un sākt pildīt individuālo izaugsmes programmu.

Edinburgas hercoga starptautiskā jauniešu pašizaugsmes programma AWARD ir sarežģīta, jo neatkarīgi no tā, kāda līmeņa – bronzas, sudraba vai zelta - apbalvojumu jaunietis vēlēsies saņemt, tas nebūs viegli iegūstams. Programma AWARD ir personisks izaicinājums, nevis tādu mērķu vai prasību, ko izvirzījis kāds cits, sasniegšana. Katrs cilvēks ir īpašs, tādēļ arī  katram savs izaicinājums ir unikāls.
Valsts izglītības satura centrs ir nacionālā autoritāte Latvijā, kas pārrauga vienības (skolas, jauniešu centrus, biedrības utt.) darbības, kuras palīdz jauniešiem sasniegt savus izvirzītos mērķus.

Ar programmu plašāk var iepazīties:
http://visc.gov.lv/audzinasana/award.shtml
http://award.lv/
Skolas vadībai iepazīstoties ar programmas iespējām, tika nolemts, ka Gulbenes novada valsts ģimnāzijas skolēniem būs iespēja  iesaistīsies šajā starptautiskajā projektā, kurš pasaulē darbojas no 1956. gada.

award2018


Rēzeknē zināšanas apguva skolotāja Baiba un Arta.