san2017Pirmā darba nedēļa jaunajā mācību gadā iesākās ar skolas sanāksmi. Visi divi simti pieci skolēni un skolotāji pulcējās zālē, lai iepazītos ar jaunajiem skolotājiem, jaunajiem skolēniem, ar izmaiņām, kas šajā gadā sagaidāmas, ar piedāvājumu interešu izglītībā un vēlreiz akcentētu skolas vērtības. Skolotāju saimi šogad papildinājusi mūzikas skolotāja Baiba Ozoliņa – Maltavniece, viņa izsaka cerību uz interesantu abpusēju sadarbību.

Tāpat kā iepriekš arī šajā mācību gadā katram no skolēniem tiks piedāvāta iespēja startēt kādā no mācību priekšmetu olimpiādēm. Pagājušā gada starti nodrošinājuši skolai desmito vietu A. Kronvalda mazo skolu reitingu tabulā, kas ir visai cienījams rezultāts. Lai stimulētu pašizziņas un pašizglītošanās vēlmi, arī šajā mācību gadā saglabāsies iespēja cīnīties par stipendijām. Šai jomā skolas Domes un Gulbenes novada domes stipendijām piepulcējas arī Finanšu ministrijas izsludinātā stipendija vienam 12. klases skolēnam 2017./2018. m.g. un 2018./2019.m.g.

Būtiska šī mācību gada izmaiņa skar ēdināšanas jautājumu - 6. stunda visai skolai atvēlēta pusdienu starpbrīdim. Daļu no šī laika iespējams izmantot arī konsultāciju vajadzībai. Šim pašam nolūkam tiek piedāvāts laiks arī rīta stundā no plkst. 8.00 līdz 8.30.

Direktore informē, ka skola iesaistījusies vairākos projektos, no kuriem daļa turpinās vēl no iepriekšējām mācību gadiem. Tie ir:
1. “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, kas vairāk skars 7.-9.kl. skolēnu saimi.
2. Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs.
3. Euroweek – Ungārija.
4. “Veselību veicinošo skola”.
5. “Runājot par akoholu” (9.kl.)

Direktore sola saglabāt tradīciju vienam teātra apmeklējuma braucienam un vienam organizētam slēpošanas braucienam uz kādu no kalniem, ja vien tam būs atbilstoši apstākļi.

Pienācis brīdis iepazīstināt ar jaunpienācējiem šajā mācību gadā. Tie ir 23 skolēni skolotājas Silavnieces Līgas audzināmajā 7.a klasē un  15 skolēni skolotājas Ingunas Ludboržas audzināmajā klasē. Ineses Amantovas audzināmajā 10. klasē mācīsies 25 audzēkņi. Papildinājušās arī dažu citu klašu rindas. 8. a klasē Patrīcija Švarce – Švampāne, 8.b klasē Markuss Zutis, 9.a klasē Monta Jasmīna Endele un Linards Reinis Rozītis, 11.b.klasē Nauris Dīvāns. Visi viņi saņem piemiņas pildspalvas ar skolas simboliku.

Ar izmaiņām kavējumu uzskaitē iepazīstina skolas sociālā pedagoģe Arta Katane. Visa informācija par kavējumiem sūtāma viņai īsziņu formā uz telefonu 25478670 vai uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šajā mācību gadā skola piedāvā interešu izglītību, darbojoties 9 pulciņos. Vadītāji iepazīstina ar iecerēm šajā mācību gadā:
1. Koris “Silver” (Baiba Ozoliņa-Maltauniece);
2. Kora studija ( Baiba Ozoliņa-Maltauniece);
3. Tautisko DK (Dace Freimane 7.-9.kl.)
4. DK “Rūsiņš” (Edīte Ķikuste 10-12.kl.)
5. VIA (Guntars Mednis);
6. Diskusiju klubs (Ilze Kalve);
7. Dinamika (Dzintars Ziediņš);
8. Euroscola (Aleksandra Birkova 10.-11.kl.)
9. Sveiks un vesels tīrā vidē (Arta Katane)

Veidot savus skolēnu mācību uzņēmumus aicina ekonomikas skolotāja Simona Sniķe, bet iesaistīties skolēnu pašpārvaldes darbā Skolēnu pašpārvaldes prezidents Jānis Kokarēvičs. Ar to arī skolas sanāksme ir galā. Lai veicas visiem gan mazos, gan lielos, bet galvenais labos un savu personības attīstību veicinošos darbos!

Skatīt foto

Sanāksmē notiekošo fiksēja skolotāja L.Zitāne