7a 2016small9. novembrī 7.b klase devās mācību ekskursijā. Tās galamērķis bija mūsu galvaspilsēta Rīga.

Poligonā “Radiotehnika RRR” skolēni rādīja savu izveicību, prasmes un māku sadarboties, iejūtoties kaujinieku lomā, piedaloties stratēģiskā spēlē, kur ar lāzerieročiem rokās aizstāvēja savu komandu. Klasē virmoja cīņasspars, un par sīvākajiem cīnītājiem tika atzīti Atis, Normunds Z., Ermīns un Marks. Pēc tam skolēni devās uz Latvijas Dabas muzeju, kur gide pastāstīja par klimatu, tā izmaiņām, piesārņojumu un to, ko ikviens spēj paveikt, lai pasargātu dabu. Pēc lekcijas klase devās apskatīt arī citas piedāvātās ekspozīcijas. Pa ceļam uz Rīgas Motormuzeju noderēja līdzņemtās pusdienas. Paldies par to ēdnīcas darbiniecēm! Rīgas Motormuzejs pārsteidza ar renovētajām automašīnām. Sākot ar primitīvām pirmatnējām automašīnām līdz pat Mr.Bīna Mini mūsdienās. Varēja aplūkot gan dažādas  vieglās automašīnas- Audi,  Mercedes, Ford,  gan Padomju laika automašīnu markas, kā arī mopēdus, kravas auto u.c. braucamrīkus. Ekskursijas noslēgumā t/c Alfa  skolēniem bija brīdis laika, ko pavadīt pēc savas patikas.

7a 2016