ekoskola9.novembrī 7.-9. klašu skolēnu grupa viesojās pilsētas 1.bērnudārzā. Bērnudārza vadītājas vietniece izglītības jomā Inita Artistova uzaicināja piedalīties Ekoskolu globālās rīcības dienās, kuras Ekoskolu projekta ietvaros notika visā Latvijā.

Ceturtdiena bērnudārzā  bija veselības diena, kurā aktivitātes sniegā organizēja ģimnāzijas audzēkņi. Kopā ar bērniem skolēni veidoja sniega kūkas, kuras ar  otām un ūdenskrāsām padarīja krāsainas. Ģimnāzijas audzēkņi mazos bērnus vizināja ar ragaviņām, kopīgi pikojās un priecājās par ziemu. Ar pašiem mazākajiem bērniem pastaigājās pa sniegu, ripināja krāsainas bumbas un vēroja pēdas sniegā.   Liela daļa no skolēniem paši bērnībā bija gājuši šajā bērnudārzā, viņiem bija iespēja paviesoties savās bijušajās grupiņu telpās un tikties ar savām audzinātājām.   Pēc aktivitātēm ārā jaunieši cienājās ar tēju bērnudārza zālē un pārrunāja kopā ar mazajiem bērniem piedzīvoto nodarbībās.

Skatīt foto